Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet ilyen bunkó egy...

Hogy lehet ilyen bunkó egy nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Korábban kétszer voltam nőgyógyásznál, majd költözés miatt 3 évig nem voltam. A munkáltatóm az egyik helyi kórházzal szerződésben áll, így a dolgozók igénybe vehetik a szolgáltatásaikat, gondoltam hát elmegyek. A doki rögtön kérdezte, hogy mikor voltam utoljára vizsgálaton, majd lecseszett, hogy legalább évente kell járni. Mikor mondtam neki, hogy a régi dokim vidéken van és itt helyben bejelentett lakcím híján csak magánhoz tudtam volna menni, akkor megjegyezte, hogy "akkor az orvos jöjjön maga után?" Ezt többször felrótta. Vizsgálat közben kitalálta, hogy menjek el vérvételre is - pár éve voltam - és hogy milyen felelőtlen vagyok, hogy nem járok oda is évente. Ekkor már kicsit elegem lett és mondtam neki, hogy magamat nem tudtam elküldeni, nem tehetek róla, hogy az orvos nem küldött - háziorvoshoz évi 1-2 alkalommal járok, mikor beteg vagyok. Vizsgálat közben felfedezett valamit, de nem mondott a vizsgálati eredményekről semmit, csak a papírt kaptam. Később rákerestem a neten, az alapján amit felfedezett, méhszájseb. Kérdeztem, hogy mikor mehetek a rákszűrési eredményért, mire csak azt válaszolta, hogy a vérvételi eredmények 1-2 napon belül elérhetőek. És még erre a dokira írták, hogy jó. Nyilván én is tudom, hogy évente kell szűrővizsgálaton részt venni, amint lehetőségem nyílt el is mentem, nem értem miért kellett minden második mondatában felhánytorgatnia. Miért ilyen kretének a kórházi orvosok? Minek fizetjük a tb-t ha normális ellátásért magándokihoz kell fordulni?
2018. nov. 22. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Leírásod alapján te vagy a bunkó, és kretén. Már ne is haragudjál.
2018. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért is?
2018. nov. 22. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Mindig minden nőgyógyász elmondja, hogy évente kell hozzájuk menni. És igen rohadtul fel szokták magukat húzni amikor valaki ezt nem érti meg.
2018. nov. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Semmi köze hozzá, hogy ki mikor megy!! Rúgd fejbe az ilyet!
2018. nov. 23. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nekem konkrétan elvette a kedvem attól, hogy a továbbiakban menjek, pedig ha jól gondolom inkább az lenne a cél, hogy motiváljon. Egyébként először 21 évesen voltam, de az akkori dokim normális volt, nem tett semmiféle megjegyzést, megvizsgált, közölte hogy minden rendben majd a rákszűrés eredményét is megnézte előttem, tájékoztatott, hogy rendben. Pedig az is kórházi volt csak egy másik városban.
2018. nov. 23. 07:32
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Azt próbálja elfelejteni, hogy ő van érted és nem te Ő érte!!

Te fizeted őt és nem ő téged!

Próbál a magán rendelőjébe terelni és ugyan ez az orvos majd ott kedvesebb lesz veled.

2018. nov. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Még ami felháborított: mikor jöttem el, akkor még utánam szólt, hogy az eredményekért azért majd jöjjek el ( azt ekkor sem mondta, hogy mikor). Pedig előtte érdeklődtem, hogy mikor lesz eredmény, akkor nem válaszolt csak a vérvételre koncentrált.

Teljesen úgy éreztem, mintha azt gondolná valaki kötelezett arra, hogy elmenjek, pedig nyilván ha elmentem akkor érdekelnek az eredmények.

2018. nov. 23. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!