Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Észreveszi a nőgyógyász hogy...

Észreveszi a nőgyógyász hogy fogamzásgátlót szedek?

Figyelt kérdés
Orvost váltottam, évi szűrésre megyek. Kell e külön szólnom? Mondjuk szerintem észre lehet venni, mivel nem olyan a hüvelyváladékom, mint a gyógyszer előtt.
2018. nov. 21. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Piros bugyi, fehérfolyás

hülye kérdés, okostojás.


Nem, a szaftjaidból nem derül ki, hogy milyen gyógyszereket szedsz. Nálatok milyen a szűrés amúgy, csak beszagol? 😂

2018. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hahaha... 😂

Első mindent visz.


Nyilván mondd el az orvosnak, hogy fogamzásgátlót szedsz.

2018. nov. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha-ha-ha nagyon vicces. Nem, nem szokása a szagolgatás. De volt már, hogy túl száraz voltam, vagy épp az ellenkezője, sok volt a ciklus egy adott pontján a váladék. Mindkét esetben gyógyszert írt fel. Persze, nem ugyanazokat.
2018. nov. 22. 08:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig erre totál felesleges gyógyszert felírni. A fehérfolyás állaga és mennyisége az egész ciklus során változik.
2018. nov. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!