Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túl tág a hüvelyem 16 évesen?

Túl tág a hüvelyem 16 évesen?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok, csak az a helyzet hogy a mini, normal tampon felhelyezese se, es amikor megtelt, a kivétele se fáj. Egyeltalán. Nagyon könnyen megy utolso napon is es akkor se faj kivenni (tudom nem egeszseges de úszó vagyok szóval nincs más választásom)

Ez normális? Vagy túl tág?


2018. nov. 25. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát izé ez fura kérdés...mikor 16 éves voltam nekem is kellett néhányszor tampont használnom és nekem se okozott fájdalmat (azt hiszem normál méretűt használtam), soha nem fájt, de aztán amikor 21 lettem lett egy barátom és nekem sokszor fájdalmat okozott az együttlétünk úgyhogy elmentem dokihoz aki vizsgálatok után megmondta hogy semmi baj nincsen velem egyszerűen csak kisebb vagyok odalent az átlagnál...


Szóval nem hogy túl tág de még akár túl kicsi is lehet, egy tampon tényleg nem bizonyit semmit, bár kivánom neked hogy ne legyél túl kicsi odalent mert lehet hogy a pasidnka jó lesz de neked már nem annyira.

2018. nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Gondolom magas vagy , és a magasabb nőknek tágabb a hüvelye általában. De nem is biztos hogy ez a legnagyobb igazság , ha nem az hogy akik sportolnak azoknál elszakadhat idővel .. úszóként hirtelen combszéttárásokat is csináltál ezért esélyes hogy neked nincs már szűzhártyád.
2018. nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, utolsó. 170 cm vagyok, és amikor még szűz voltam, borzasztóan fájt, amikor fel akartam tenni a tampont, az első néhány szex is kínkeserves volt. Néha még most is, ha nem vagyok eléggé ellazulva. Mindenki más és más.
2018. nov. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy fel tudsz tenni egy tampont, még nem vagy tág.
2018. nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
#3/4 De a 170 centis méretedhez nem is 12 centis fütyi társul , mert az nem fájna... Amúgy a lényeg a második mondat. Lányok akik régóta sportolnak ott előfordul , hogy a szűz hártya szét szakad.
2018. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy tág. Egy tampon nagyon pici, menstruáció alatt a hüvely is kellően síkos egy olyan picike tárgy könnyen felcsúszik. Ellazult állapotban (!!!!) egy ujj is befér, nemiizgalom nélkül mindenkinek. Plusz a tampon teli is puha, változik az alakja.


Közel nincs egy 14/4 es átlagosnak mondható péniszhez.

2018. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!