Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladást mitől lehet...

Hüvelygyulladást mitől lehet kapni? Nekem másfél hete kezdődött elmentem dokihoz adott rá gyogyszert meg krémet már jól vagyok. Már sexelhetek? Nem lesz gond?

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes a partner kezelése is,mert ide-oda adogathatjátok egymásnak,aztán újra meg újra ezzel kínlódhatsz.Pl Canestennel ha neked gomba volt a gond kenje be magát,vagy kérd ki a dokid véleményét,a pároddal kapcsolatban.

Sokminden okozhatja,a nem jó irányba törölt nunitól pisi után,vagy a húgycsőből átkerült bacik révén,de sokszor elég ha valaki fogékonyabb rá,és bárhol ,bármikor összeszedhet valamit.Idegen helyen érdemes a wc-n nagyon vigyázni,és ha kilincseket fogdosol,utána ne nyúlj magadhoz törölni,hanem kézmosás,ne ülj le idegen wc-re,stb-Párodnak nem tiszta a keze,és úgy nyúl hozzád,stbmtényleg sok oka lehet.

2008. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!