Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a nőgyógyász alaposan...

Ha a nőgyógyász alaposan kivizsgál (hüvelyi uh, petefészekvizsgálat) akkor minden esetben látja, ha van valami gond? A hüvelygyulladást is?

Figyelt kérdés
Sokáig küszködtem hüvelygyulladással, sok mindent használtam rá. Tegnap voltam egy másik dokinál, alaposan kivizsgált, nem látott hüvelygyulladást, de ma erős folyásom volt reggel (nem viszket, nem ég). Tegnap este együtt voltam a párommal, lehet, hogy elkaptam valamit és már ilyen hamar jelentkeznek a tünetek?
2010. febr. 9. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha sokszor volt hüvely gyulladásod átadhattad a párodnak is, és az visszafertőz, csak nála nem jelentkeznek a tünetek.
2010. febr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A párom is kezelve volt minden alkalommal. Érdemes lenne neki is elmenni egy kivizsgálásra? Urológushoz kellene mennie vagy bőrgyógyászatra?
2010. febr. 9. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!