Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet? Valakinek tapaszt...

Mitől lehet? Valakinek tapasztalat? (menstruáció)

Figyelt kérdés

Pcos-em van, amit életmódváltással kezelek. Egész szépen haladok vele és a mensim is rendeződni látszik. 4 hónapja rendszereződött, illetve görcsölni se gőrcsölök. Most az ötödik mensim is megjött, múlt héten. Ma vagyok a 7. napon. Általában 5-6 napig tart, de az utolsó két napon már csak barnázni szoktam. Azonban most még mindig élénk vér jön belőlem. Nem nagy mennyiség, de friss és tényleg élénk. Ez normális? Mit tegyek? (Az orvos tervben van. Időpontot foglaltam már..!) Esetleg van valakinek tapasztala?


(stresszes, vizsgaidőszak előtt álló, hipochonder ápolóhallgató, 21/N)



2018. dec. 3. 00:46
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nincsen semmi baj. :) Nekem volt, hogy 10 napig jött élénk, bár kevés mennyiségű vér. Azért ha 10 nap után sem áll el, már jelenthet gondot, de ha úgyis mész orvoshoz, ő majd megmondja. Mindenesetre én úgy gondolom, hogy ha a 7.napon még van enyhe élénk vér, az nem jelent gondot. :)
2018. dec. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!