Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti mut csináltok...

Lányok ti mut csináltok ilyenkor? Többi lent

Figyelt kérdés
Ha megjön és betétet használtok tesin hogy öltöztök át? Meglátják a betétet? Vagy van hozzá valami trükkötök? Második mensi elsőnél anya kiirt.

2018. dec. 3. 07:24
 1/6 A kérdező kommentje:
*mit :D
2018. dec. 3. 07:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát gondolom látták, ha odanéztek, de sosem takargattam különösebben. Oké, nem terpesztettem be ott mindenkinek, de semmi külön ügyet nem csinált belőle senki. Ráadásul néha szerintem feltűnőbb is, ha valaki nagyon megpróbálja elrejteni. De ne aggódj, nem fog senkit érdekelni, másnak is jött már meg.:) Viszont ha tényleg nagyon zavar próbáld meg minél többször összezárni a lábad amíg öltözöl.
2018. dec. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úristen. És ha meglátják mi lesz?? TERMÉSZETES dolog.
2018. dec. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi nincs ebből. (De egy duplabugyival akár ez is megoldható)
2018. dec. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Végül is rákötöttem a pulcsim a derekamra:D csak azért érzem kicsit cikinek mert csak nekem jött még meg az osztályból (kivétel egy lány aki megbukott) és még olyat is ismerek az osztályból aki azt sem tudja mi az a menzesz.


Azért még várok ötleteket :)

2018. dec. 3. 15:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Hosszú pólót vegyél fel.
2018. dec. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!