Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyagfájdalom szindróma...

Hólyagfájdalom szindróma lehet? (IC)

Figyelt kérdés
Elsősorban IC -s betegek véleményre lennék kíváncsi.Egy felfázással kezdődött minden (e coli) aztán szedtem nitrofurantoint 7 napig. A csípő, égető érzés elmúlt, viszont minimális vizelési inger megmaradt. Azóta eltellt 3 hét és mosthugycsövem és környéke szúrkál... nem mondanám erősnek, de fáj. Ha telik a hólyagom, akkor enyhül ez a fájdalom. Vizelni napi 3-4-5x szoktam menni, éjszaka egyszer maximum. Vizelési ingem néha erősebb, néha gyengébb. Minnél tovább tartom vissza, annál jobb. Ötletek? Urológushoz hétfőre van időpontom.

#IC #felfázás #hólyag #húgycső #hólyagfájdalom szindróma
2018. dec. 4. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennél a betegségnél egy nap 60x mész wcre pisilni vagy csak az inger miatt. Plusz fáj is rohadtul. Úgyhogy szerintem te még fel vagy fázva mindig, nem lett jól kikezelve.
2018. dec. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen tünetekkel hüvelygyulladással egybekötött húgyhólyaggyulladásom volt hónapokig, az orvosok meg csak antibiotikummal tömtek, ami miatt még szörnyűbb lett a helyzet. Nekem a sok folyadék(víz, csalántea, mezei zsurló, kamilla) és a Canephron segített sok C-vitaminnal. D-mannóz e. coli ellen nagyon jó. Emellett szükséges valami hüvelyflóra-helyreállító is. Ja és semmi hosszú fürdő, meg szex gyógyulásig. Jobbulást kívánok, tudom milyen szörnyű ez.
2018. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!