Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatero hugyuti fertozessel...

Visszatero hugyuti fertozessel kapcsolatban mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
30 eves no vagyok es gyermekkorom otahugyuti fertozessel kuzdok.(E coli) Nagyszuleimnel nottem fel akik nem ismertek a higieniat, wc-zes utan sem mostak kezet, gondolom igy kaphattam el.Nehanagyon rossz, csip a vizelet, faj a hasam, budos a vizeletem, pedig igyekszem minden ezzel kapcsolatos eloirast betartani. A tozegafonya meg ezek mar nem nagyon hasznalnak. Antibiotikumot is szedtem rengeteget de mindig visszajott a betegseg. Ha orvoshoz fordulok ujra ugyancsak antibiotikumot ad, par napig jobb aztan rosszabb mint elotte volt. Van esetleg valakinek valami otlete , tanacsa ami bevallt? Ha igen nagyon megkoszonnem!
2018. dec. 12. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudni, hogy mennyire tanítottak meg az intim higiéniára, a fenéktörlés helyes irányára, mert ez az alapvető. Utána a megfelelő fehérnemű hordására és esetleg a bidé használatára. Felnőtt korban meg a nemi partner is számít.
2018. dec. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én a D-mannóz kapszulát javasolnám. Kifejezetten e. Coli ellen jó. Patikában nem nagyon lehet kapni sajnos, de neten tudsz rendelni vagy herbáriákban is van. Emellett valamilyen hüvelyflóra-helyreállító kúp kellene, mert sok esetben összefügg a két "terület". Plusz sok folyadék, gyógyteák, tengeri sós ülőfürdő. Remélem megszűnnek a panaszaid mielőbb.
2018. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ami fontos h egyszerre kezeld a nemi és a hugyuti dolgokat mert az egyikből átmehet a másikba és vissza


vagyis saját magadat feltözöd vissza ...

2018. dec. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2018. dec. 13. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!