Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális hogy 15 éves fiúként...

Normális hogy 15 éves fiúként egy nagy beöntésre vágyok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom, hogy ez normális e vagy van valami furcsa dolgom de minden orvosi dolog (szorulas stb..) nélkül nagyon vágyom ra. Júniusban kórházban voltam egy műtét miatt es mivel váratlanul történt kaptam elotte egy beontest. Akkor nagyon megalázónak es rossznak talaltam főleg ugy h egy doktornőtől kaptam de, azóta szinte minden nap eszembe jut, hogy milyen jo lenne meg 1x átélni.


Szerintetek ez normális? És ha igen hogy tudnám ezt a vágyam kielégíteni?



2017. aug. 18. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Szinte mindenkinek vannak beteges vágyai, ez "normális". Fogsz egy csövet, bedugod a seggedbe, majd ráküldesz egy liter vizet és élvezkedhetsz magadnak. Gyakorolhatsz majd az igazi kukik befogadására.
2017. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Igen, normális. Nincsen kellemesebb ebben a melegben egy hűsítő nagy adag beöntéstől. Esetleg kettő!
2017. aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Mégiscsak jó csaj lehetett az a bizonyos beöntő doktornő ezek szerint :-D

Elfolytott vágyak ezek, melyeket az általa megtett intim cselekvéssel párosítasz.

Nem beteges, hanem szexuális.)

2017. okt. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csatrad ***** válasza:
41%

nekem 14 evesen vakbel mutet miatt volt tobb beontesem is, hogy alaposan kimossanak mielott felnyitnak.

a legkissebb mertekben sem vagyok ra.

egyszer volt viszont, hogy aztajt idoben egy meretes kabelt szorongattam bmx ezes kozben es tekertem haza. s ahogy liftezett es rajzolt a vege ereztem, hogy izgatja az anuszom.

ahoz kepest hogy nagyon meglepett ez az erzes tovabbra se lettem egyaltalan meleg se langyos.

A szitu az, hogy a termeszet rakott oda egy oromkozpontot, hogy a majomagyu emberallat ne akarja visszatartani a termeket, hanem akarjon megszabadulni tole. a szex is pont ezert elvezetes, hogy akarjuk. azzal, hogy testi erzesek alapjan hozol gondolkodasi dontest csak azt bizonyitod hogy oszton allat vagy nem pedig gondolkodo ember.

2018. aug. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!