Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éven felüli lányok! Ti is...

12 éven felüli lányok! Ti is szoktátok izgatni magatokat ott lent? Normális, ha én 13 évesen szoktam?

Figyelt kérdés

2013. júl. 17. 18:14
 1/9 anonim válasza:
91%
Teljesen normális:) A hormonok.
2013. júl. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
70%

én nem szoktam.

14 l

2013. júl. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen normális dolog az önkielégítés(maszturbálás),ha jól esik , csak.Amúgy igen ,én is szoktam.14/l
2013. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Előző vagyok *ha jól esik ,akkor csináld csak.
2013. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Jó lenne, ha minél kevesebbszer izgatnád magad.

Elvonja a figyelmedet mástól és sajnos annyira hozzászokhatsz, hogy majd amikor eljön az ideje, akkor fiúval már nem is lesz igazán jó.

2013. júl. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

ne hallgass az utolsóra, attól még, hogy szoktál masztizni, nem lesz kevésbé jó egy fiúval..

amúgy igen, és teljesen normális.

16l

2013. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bárzsing ***** válasza:
A maszturbálás természetes dolog. Kimutatták, hogy azok között a nők között, akik önkielégítenek, sokkal kevesebb olyan van, aki később nem tud orgazmust elérni a partnerével.
2013. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5%

Ne tedd tönkre magad, próbálj minél kevesebbet, mert később lesz gond, amikor rendes nemi életet szeretnél majd élni.

Ezért is van annyi szingli manapság, mert inkább az állandóan táskájában lévő vibrátorhoz fordul, mint normális életet élne partnerével, részben a megszokás miatt, részben azért mert önzővé vált már annyira, hogy ne kelljen törődnie senkivel sem magán kívűl.

2013. szept. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én naponta 2-3szor szoktam magammal 'foglalkozni' és teljesen normális ha te elfogadod így magad az normális ha nem fogadod el na az nem normális
2020. máj. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!