Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha van menstruacio, az biztosa...

Ha van menstruacio, az biztosan kizárja a terhességet?

Figyelt kérdés

Szeptember végén, egy hónappal a mensesem után voltam valakivel. Három napon belül vettem be tablettát, és azóta háromszor is megjött, rendesen, nem az a kis barnás-pecsételős vérzés, ami adott esetben terhesség alatt szokott lenni, hanem rendesen, mint korábban.


Viszont azóta furcsa a közérzetem, úgyhogy az lenne a kérdésem, hogy ha rendesen van menstruációm, az azt jelenti, hogy biztosan nem állhat fenn a terhesség esélye, ugye?


Megelőzendő a rosszhiszemű hozzászólásokat, védekeztünk, csak a biztonság és végső megnyugvás végett kérdezem.



2018. dec. 14. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Te vagy az, aki ezt már vagy négyszer megkérdezte?
2018. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tünetek hasonlíthatnak menstruációra, miközben fennáll a terhesség. Ilyen esetekkel foglalkozik a TLC tv csatorna "Nem tudtam, hogy terhes vagyok" címmel gyakran sugárzott dramatizált sorozata.
2018. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de védekeztetek és ennek ellenére vettél be sürgősségi fogamzásgátlót? Ne haragudj a kérdésért, de normális vagy?
2018. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

99,9% ban.


A TLC -s műsorra sem lehet hagyatkozni. Az abban szereplők nők java vérzészavaros. Kis pecsételést simán menzesznek néznek.


Amúgy meg vegyél egy tesztet, Drogériákban kb 400ft.


Ha meg rendesen védekeztek és nem történik baleset ne szedj fölöslegesen lórúgásnyi hormonokat.

2018. dec. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
99%, hogy nem vagy terhes. Ne aggódj!
2018. dec. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Védekeztünk, de kiszakadt, már amennyire emlékszem, azért vettem be fogamzásgátlót, nem vagyok teljesen idióta, nem szednék be csak úgy ekkora hormonlöketet, ha nem éreztem volna szükségét.


Köszönöm a tanácsokat! Csináltam tesztet, és szerencsére negatív lett, meg is nyugodtam egy kicsit. :'D

2018. dec. 22. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!