Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás “folyás” mitől jelentke...

Barnás “folyás” mitől jelentkezhet?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, már lassan 2 éve, mindig rendszeres menstruációm volt előtte is és a gyógyszer mellett is, kezdetektől.

Sosem maradt ki egy vérzés sem, napra pontosak voltak. A fogamzásgátlót nagyon erős görcsök miatt keztem el szedni, szerencsére el is múltak.


Nem rég azt vettem észre, hogy barnás/enyhén rózsaszínes elszíneződés van a tisztasági betétemen.

Ilyet még sosem tapsztaltam. Mielőtt megjönne sem szokott ilyen lenni.


Ezen a héten hétfőn volt ovu, még van 11 nap mire meg kellene jönnie, tehát nem is az van, hogy most múlt el vagy most jön meg.


Egyéb tünetem sincs, nem szúrkál a hasam, nincs rosszullét, semmi...


Most gyógyultam meg egy erősebb náthából, de antibiotikumot sem szedtem. (Múlthéten Cataflamot igen) Tehát ez sem hinném, hogy bármit befolyásolna.


Egy kicsit megijedtem.

Nem tudom ez normális e, vagy mitől lehet.


Valakinek akinek esetleg előfordult.. írhatna tapasztalatokat..

Köszönöm!


2018. dec. 20. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Akar méhszájseb is lehet. Én orvoshoz mennek, mikori a rakszuresed?
2018. dec. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!