Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az ha szivárog a...

Milyen az ha szivárog a magzatvíz? Egy-két csepp vízszerű, ha van folyás azzal együtt jön vagy akár külön is jelentkezhet?

Figyelt kérdés
Eddig fehér krémes folyásom volt néha abból is nagyobb mennyiség, de ez pár nap alatt átváltott vízszerű inkább nyálkássá, az előbb pedig csak vizes volt egy csepp. A doki szerint zárt a méhszáj de olvastam itt már ilyet hogy ennek ellenére elfolyt vagy szivárgott.
2010. júl. 22. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, zárt méhszájjal is szivároghat. Nekem is úgy volt. Én mondjuk észre sem vettem,egyrészt mert színtelen volt, másrészt mert mindig melegem volt és izzadtam, így azt hittem amiatt vagyok folyton vizes. Aztán köv. vizsgálaton derült ki, hogy már jócskán elfolyt a magzatvíz.

Nézesd meg dokival, az a tuti.

2010. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! hát pedig ha teljesen zárt a méhszájad azon nem tud átjönni a magzatvíz. Szerintem csak bővebb lett a folyásod, nekem is van vízszerű és teljesen zárt vagyok, valamint az összes ultrahangon átlagos mennyiségű magzatvizet állapítottak meg, szóval ha nálad is így van, hogy az ultrahangon normális mennyiségű a magzatvized és még mindig zárva vagy akkor tuti nincs baj, ha nagyon zavar a bővebb folyás erre tud a doki felírni kúpot.
2010. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
utolsónak!nekem is ZÁRT méhszáj mellett folyt el a magzatvizem.Ha a burok megreped,akkor a víznek valahol elkell folyni.
2010. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!