Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El fog ez múlni valaha?

El fog ez múlni valaha?

Figyelt kérdés
Pisilés közben égő, csípő érzést érzek utána pedig elkezdek égni kívül is. (Hüvely körül pl) Ez mi lehet?

2018. dec. 21. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami fertőzésnek tűnik. Nézess vizeletet, lehet továbbkuld a haziorvos nődokihoz is.
2018. dec. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Évek óta küzdök vele időszakosan, tudom milyen borzasztó.

Nekem szokott segíteni a cickafarkfűtea, komolyan mondom egy csodaszer. 1-1.2 liter forró teát egyben! meg kell inni, utána sokat fogsz járkálni pisilni néhány órán keresztül, de utána elmúlik az égő csípő èrzés!

Persze van amikor már túl súlyos a helyzet ahhoz hogy ez segítsen, olyankor antibiotikum 1 hétig!

Az garantáltan elmulasztja.

2018. dec. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok, magától NEM fog elmúlni.
2018. dec. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és ami azt illeti voltam már nőgyógyásznál aki irt fel valami gyógyszertári kupot( nem sima csomagolása volt) meg gynoxin krémet de ezektől sem múlik. Már kétszer mentem vissza de mindig csak rábolintanak meg használjam tovább. Lehet következőnek a háziorvosomhoz megyek hátha ő legalább ad valami gyógyszert. És a cickafark teát is kipróbálom ☺️.
2018. dec. 22. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!