Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! 1 napos menstruáció oka...

SOS! 1 napos menstruáció oka mi lehet?

Figyelt kérdés
Előtte volt barnazas, mint mindig, mellfeszules. 1 napig tartott a vérzés, akkor is nagyon sűrű volt, görcsöltem is rendesen, aztán mára alig van valami, a mellfeszules is teljesen megszűnt. Már semmi ,,bajom" az idegességen kívül. Sose volt még ilyen. Légyszi valaki segítsen

2018. dec. 23. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Terhes nem vagy? Sok mindentol lehet, de nyugi probalj meg nem bepanikolni. Nincs semmi baj.
2018. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Óvszerrel védekeztünk, és még az óvszerben sem ment el a párom úgy, hogy bennem volt, mindig kivette előtte.

Fel voltam fázva napokban, nem tudom ez mennyire befolyásolja.

2018. dec. 23. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem volt peteérésed esetleg? (Bár nem tudom az mennyire befolyásolja a vér mennyiségét).

Egyébként nekem is volt már ilyen hónapom. Kb két napig volt meg. Kövire meg sokkal jobban... hát van ilyen is

2018. dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Varj meg, hatha ujra beindul a verzes. Menstruacio alatt amugy sem szokott lenni mellfeszules, csak elotte a hormonok miatt, biztos azert mult el, mert megjott. Tok normalis. Ha rendes piros verzes volt gorccsel, nem vagy terhes. Talan befolyasolhatja a felfazas, de mi nem vagyunk

2018. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk orvosok, sajnos nem tudjuk biztosra mondani.
2018. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!