Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kèshet a havim fogamzàsg...

Miért kèshet a havim fogamzàsgátló abbahagyása utàn?

Figyelt kérdés

7év után abbahagytam a fogamzásgátló tabletta szedésèt, mert a férjemmel jövőre kisbabát szeretnénk. A gyógyszer szedèsét követően az első és a második hónapban rendszeresen 28napra megjött, a 3. hónapban elmaradt. Már kèt hete késik. Több tesztet is csináltam, nem vagyok várandós. Lehet, hogy mostanra ürült ki teljesen a szervezetemből az antibèbi tabletta, emiatt törtènik ez?

Esetleg az életmódvàltásom lehet az oka? (1,5 hónapja egèszségesebben étkezem, de nem olyan radikális a változás)


2018. dec. 26. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy kell pár hónap, amíg helyreáll a ciklus.
2018. dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy cisztás lett a petefészked. 4 évig szedtem fogamzásgátlót mikor abba hagytam 2-3 hónapig utána rendesen megjött aztán nekem is elkezdett kimaradozni. Csináltam teszteket mind negatív lett de 3. hónapja hogy nem jött akkor meg így elmentem nőgyógyászatra ahol kiderült hogy cisztám lett. Egy éve hagytam abba a szedését és még mindig rendszertelen hol megjön hol nem hol cisztás lesz az egyik vagy a másik petefészkem. Soha többet nem kezdek el gátlót szedni.
2018. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!