Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász felírhatja a...

A nőgyógyász felírhatja a továbbiakban ha már szedem most is? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

A bőrömre szedek fogamzásgátló hatású gyógyszert fél éve. Fél éve élek nemi életet is. Teljesen meg vagyok a gyógyszerrel elégedve. El akarok menni nőgyógyászhoz, rutinvizsgálatot csináltatnék, nincs panaszom de jobban érezném magam mostmár :)


A nővérem a nőgyógyásztól 'kapta' ugyanezt a gyógyszert, tehát őt nem tudom megkérdezni ezzel kapcsolatba...


akkor a nőgyógyász felírhatja ugyanazt nekem ha már szedem amúgy is?


2010. jún. 28. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már egyszer felírta a nőgyógyász, akkor ugyanezt a tablettát a körzeti orvos is felírhatja neked. Nekem legalábbis ezt mondták négy éve, azóta is a körzetivel íratom fel, mert a nőgyógyászhoz beutaló kéne a körzetitől, és hát egy lépéssel kevesebb. :)

Természetesen rákszűrésre járok, úgyhogy nem lustálkodom el a dolgot teljesen.

2010. jún. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, elolvastam még egyszer és megértettem :D Mondd a nőgyógyásznak, hogy kipróbálnád ezt a tablettát, de ne nagyon mondd neki, hogy már elkezdted szedni az ő orvosi engedélye nélkül, mert azt általában nem szokták szeretni.
2010. jún. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

oké nagyon köszönöm a választ :)

szerintem is így lesz a legjobb :)

megbeszélem anyuval hogy jöjjön azért nyugodtan be velem, mert végülis nincs olyan amit nem tudna és újdonság lenne neki :D

2010. jún. 29. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!