Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 20 éves vagyok és még nem...

20 éves vagyok és még nem látott nőgyógyász?

Figyelt kérdés
félek elmenni nagyon szégyenlős vagyok de már túl kéne esni rajta.már ki is néztem egy dokit de amikor megkérdezi hogy kihez jártam eddig mit mondjak?ez nagyon gáz
2011. nov. 16. 11:57
1 2 3 4
 1/36 bánomisén ***** válasza:
93%
Természetesen az igazat, hogy eddig még nem kellett nőgyógyászhoz fordulnod. Nincs ebben semmi.
2011. nov. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Nem gáz, mondd meg, hogy még nem voltál, de azért rákszűrésre most már el kell járnod.
2011. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
biztos látott már, csak nem tudtad róla, hogy az
2011. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Most már menj el, és bármit kérdez a teljes igazságot mondd!
2011. nov. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
44%
Ha ez gáz, akkor én mit mondjak? 25 éves vagyok, és még én sem voltam... És nem is tervezem egyelőre, amíg nincs semmi panaszom. :/
2011. nov. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
56%
Én 21 éves lány vagyok és sose voltam még nőgyógyásznál. Nem volt rá szükség szerencsére. Nincs abban semmi, mondd meg neki az igazat és kész. Nehogy már azt is szégyellni kelljen, hogy még soha nem kellett nődokihoz menned...
2011. nov. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Akkor most már szánd rá magad. Nincs abban semmi.
2011. nov. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
74%

12:11

"Nehogy már azt is szégyellni kelljen, hogy még soha nem kellett nődokihoz menned..."

Nem, nem azt kell szégyellni, hogy még nem volt semmi nőgyógyászati problémád.

Azért kell kicsit szégyenkezni a nőgyógyász előtt, hogy 21 éves létedre még sosem dugtad el az orrod kontrollra...

És az előtted válaszoló 25 éves hölgyemény helyében sem dicsekednék ezzel a ténnyel...

De abban igazad van, hogy az orvosnak mindenképp az IGAZAT kell megmondani - hogy eddig nem jártál nőgyógyásznál.

2011. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
46%

"az előtted válaszoló 25 éves hölgyemény helyében sem dicsekednék ezzel a ténnyel... "


Már megbocsáss, de nem hiszem hogy dicsekedtem volna. Csupán hozzászóltam... A kontrollról meg annyit, hogy ennyi erővel nem csak nőgyógyászhoz kellene járni, hanem minden egyéb testtájat is át lehetne nézetni évente, a nők többsége mégis kizárólag a nőgyógyászt helyezi előtérbe. Lehet hülyeség, de én akkor megyek orvoshoz ha bajom van, egyébként pedig törekszem a megelőzésre, és ez nem csak a nőgyógyászra vonatkozik.

2011. nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
16%

12:41

Van abban valami amit mondassz, de ez természetesen nem vonatkozik a partnerüket váltogató, 13 éves koruk óta nemi élete élő, hormonal agyontömött lányokra!


Mértékadó ajánlások szerint is 2-3 évente lenne értelme a rendszeres nemi életet élő nőknek 25 (egyesek szerint 35 év) felett szűrésre járni.


Na de akkor mi lenne a nőgyógyi társadalommal????

2011. nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!