Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hormonok miatt szőrös lett...

A hormonok miatt szőrös lett a fenekem, ha legyantázom eltűnik?

Figyelt kérdés

Túlsúlyos voltam, ami miatt kiszőrösödtem (hormonok stb) lefogytam.. már csak 5 kiló hianyik a vègső célomhoz.. viszont maradandó “károsodást” szenvedtem.

Szégyellek róla beszélni, mert egyben félek is a válaszoktól..

nem szeretnék semiféle gyógyszert szedni, mert félek az felborítaná a hormon háztartásom, esetleg problémát okozna ha gyermeket szeretnék. De ha most elmegyek legyantáztatni, akkor ugyanilyen csúnyán fog vissza nőni?

Esetleg ha elmegyek orvoshoz, és ő gyógyszert ajànl, az okozhat hormon problèmàkat nekem a gyerekvàlalásnàl?! A menstruáciommal semmi problema.



2018. dec. 30. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyantáztasd le ne agyalj. Olyan sejmes lesz a popód el sem hiszed. Csapasd. ;)
2018. dec. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lézeres szőrtelenítés a tuti
2018. dec. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 csak azt felejtette odairni, hogy amig ujra ki nem nö!!! Az aggályaidat nyugodtan beszéld meg az orvossal.
2018. dec. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Először ki kell deríteni, hogy mi okozza a problémát. De legtöbbször a túlzott szőrösödésre nem tudnak mit ajánlani. Van, aku ír fogamzásgátlót, de én nem ismerek olyat, akinek látványosan segített volna a szőrproblémáján. De egy kivizsgálás nem árt, pl nincs-e pcos ir-rel, pajzsmirigy alulműködés.
2018. dec. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!