Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs szerű görcs...

Evelin9436 kérdése:

Menstruációs szerű görcs lehet a ciszta tünete?

Figyelt kérdés
Csak egyszer görcsöltem nem jött meg a menstruációm szombaton volt szó szerint 2 csepp és ennyi. Nem volt barnás színe nem fáj a petefészkem sem kicsit érzékeny a mellem de engem leginkább az érdekel hogy milyen sűrűn jár alhasi görcsökkel? És hogy fogamzás gátló mellet lehet e cisztám? Terhes is lehetek de kicsi rá az esély mert fogamzásgátlót szedek!

2019. jan. 2. 09:07
 1/2 anonim válasza:
0%

Szia!

Én szedek fogamzásgátlót, mégis a bal petefészkemen van egy 30 mm ciszta, állandó lakó. Különösebb tüneteket nem okoz, egészen enyhe hasi fájdalmat maximum. Nagyon ritka, amikor ciszta miatt marad ki a menzesz. Vegyél egy tesztet, biztos, ami biztos alapon!

2019. jan. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam ma nő gyógyásznál nincs cisztàm de a menszeszem sem jöttmeg egyenlőre az ultrahangon sem láttak semmit de azt mondá a doki hogy fenn áll a terhesség gyanúja csak meg annyira az elején van hogy nem látni az lehetséges hogy az ultrahangon nem látni hogy terhes vagyok ? Azt mondta hogy nem maradt ki a pete érés és vastag a méh nyálkahártya
2019. jan. 2. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!