Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostanában sok csokoládét...

Mostanában sok csokoládét eszek azaz minden nap egy kicsit ez mennyire káros? 17L

Figyelt kérdés

Nem tudom mi bajom van de minden este eszek csokit ilyen 5 kockát azt mindig de valamikor csokit és rá ilyen mezes magos kekszet vagy exudalt kenyeret vagy alacsony kalóriás fagyit szoktam

Nemtudom mi van velem, pl régebben utaltam a csokit és egy ideje napi rendszerességgel eszek meg régen majdnem minden nap ettem 1 zacskó chipset de azt már 1-2 éve nem eszek

Meg elkezdtem “fogyókúrázni” azaz oda figyelek mit eszek és mennyit számolom is app-al mennyit eszek egy nap

De itt volt a karácsony ettem ételeket de mértékkel mindent! És keveset ettem és nem is mindenből pl 1 szalon cukor, 2 szelet bejgli egész idő alatt de melle minden nap csoki ja meg egy zacskó m&m amikor éppen mihez volt kedvem😂😂

Meg pl gumicukrot, kitkat, milka társait nem eszem meg a cukros dolgokat meg ételeket is nagyon meg válogatom

Na a lényeg hogy egy ideje kb 900kaloria normális ételt megeszek a többi 600 az meg nassolni való stb tudom ez nagyon nem egészséges és mostanában inkább hajlok az egészséges táplálkozásra és hetente 4 órát edzek(tudom ez nem sok)

És lehet a hormonok vagy valami más állhat a háttérben pl reggel iszok tejet ami tele van hormonokkal, ösztrogén, szója stb meg délután is iszok ilyen 350ml 1 alkalommal

Régen is sok tejet ittam minden nap muzlibe(már nem eszek)

Bocsánat ha értelmetlen vagy következetlen lett, csak próbáltam elmagyarázni mit is eszek és miért eszek így...

És 1 fontos dolog amióta edzek és figyelek a kajára bár most szünetben nem nagyon azóta minden alkalommal csesztetnek itthon hogy salátan meg húson nem lehet élni stb

Én őszintén egészségesen eszek nem csak saláta csirke mert ezen kívül meg 20 fele ételt eszek és minden nap eszek gyümölcsöt, más fele húsokat is, párolt zöldséget, salátát, tojást több fele keppen, tej, joghurtok stb



2019. jan. 2. 14:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Kicsit hosszú lett de a lényeg hogy nagy mennyiségű csokit eszek naponta és ez karos e vagy mi miatt lehet ez.?
2019. jan. 2. 14:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne keress okságot, picit ráálltál. Tesztelnélek Chlamydiára, de szerintem simán csak át kell állni 4 kockára, és így tovább.
2019. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nekem egyszer azt mondták, hogy valami vitaminhiány okozza a csoki evést, ez nem tudom igaz-e.

De amúgy az ember változik évről évre, szóval nem hiszem, hogy ennek van valami nagy jelentősége.

Káros-e az eléggé megosztja a véleményt, effektíve minden káros, amit megeszel, csak a kérdés az, hogy a szervezeted mennyire tolerálja.

2019. jan. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy, hány kiló, milyen irányba és milyen ütemben változott a súlyod az utóbbi mondjuk pár évben?
2019. jan. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!