Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valakinek már minimális...

Gimely77 kérdése:

Volt valakinek már minimális mennyiségű, de napokig tartó rózsaszín pecsételője más okból, mint a terhesség?

Figyelt kérdés

Arra a fajtára gondolok, amikor a bugyi nem, csak a wc-papír lesz rózsaszín!

Az érdekelne, lehet-e ennek a terhességen kívül más oka is.

Azt kérném, az írjon, akinek van tapasztalata, volt már ilyen rózsaszín pecsételője; - nem tanácsokat várok.

Köszönöm!



2019. jan. 3. 10:49
 1/1 Vidonka válasza:

Szia!


velem előfordult már ilyesmi. menstruáció ideje alatt nem a szokásos sötétebb színű vérzés jött meg, helyette rózsaszínes, fakópirosas volt. ugyanúgy eltartott 3 napig mint máskor. nem éreztem semmit, azóta se történt semmi rossz dolog ebből kifolyólag. terhes sem lettem. az azt követő hónapokban rendesen megjött. tehát semmilyen szövődménye nem volt. orvosnál ugyan nem voltam, de úgy gondolom, hogy a táplálkozás, vagy a nemi együttlétek száma is befolyásolhatja a menstruációt.

2019. jan. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!