Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj? Kétszer is...

Mi lehet a baj? Kétszer is megjött?!

Figyelt kérdés
December 19-én jött meg a menstruációm, a megszokott szerint, tehát semmi különös dolgot nem érzékeltem ezzel kapcsolatban. Dec. 30-ától görcsöl kissé az alhasam, majd január 2.-án volt egy barnás folyásom, és egy nagyon nagyon enyhe kis vérzésem, amit csak a wc papíron láttam, hogy véres. Azóta szinte semmi. Jan. 1-én voltam együtt a párommal, de nem gondolnám, hogy ez befolyásolná a dolgot, mivel a görcsök már 2-3 nappal az együttlét előtt jelentkeztek,és rendesen védekeztünk. 29 naponta szokott megjönni a menzeszem, és most a 18. napon volt egy kissé véres folyásom.. Minek a jele lehet? Idegesség, felfázás

2019. jan. 3. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Kozti verzes
2019. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ovulációs vérzés lehetett. Ha nem gyakori, akkor szerintem semmi komoly. De ha mész nőgyógyászhoz (más miatt) megemlítheted neki.
2019. jan. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is kicsit össze voltam zavarodva miután 1.kellett volna megjönnie, de 2 hónapot késett, majd megjött 19.-én. Utána még 2 hónapot késett és megjött 2.-án. Vannak ilyenek.
2019. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Dohányzol? Olvastam róla, hogy a nikotin is okoz hasi fájást, görcsöt és rendellenes menstruációt.Stressz is lehet.Történhetett valami nem megszokott esetleg utazás stb...Többször előfordul ilyen prombéla, akkor keress fel egy nőgyógyászt.Érdemes citológiai vizsgálatot kérni.
2019. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Két mensi között félúton történik az ovuláció, amit kísérhet pecsételő vérzés, főleg, ha kicsit meglódult az ösztrogénszinted. Ünnepek táján ez sok nőnél előfordul, kinek a melle fáj, kinek a ciklusa zavarodik össze. Egy ideig ne fogyassz csokit, kakaót, kávét, szóját és igyál sok-sok vizet! Kerüld a vegyszereket, használj natúrkozmetikumot. Ezek a tényezők ugyanis ösztrogén-dominanciát okozhatnak, ha rákeresel a google-ben, sokat írnak róla.
2019. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!