Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segítsen megnyugodnom,...

Valaki segítsen megnyugodnom, vagy tanácsot adni, mert nincs orvos, nem tudom mi tévő legyek? Gyógyszer mellett kétszer is megjött.

Figyelt kérdés

Szóval az történt, hogy 5. levél Altforalle fog.gátlónál tartok.

Múlt hét vasárnap arra lettem figyelmes, hogy minden előjel nélkül megjött. De nem nagyon, és inkább barnás. Egész napra úgymond egy betét elég volt.

Ez el is tartott nekem péntekig. Akkor kellett bevennem már a placebo tablettát. Viszont tegnap este megjött megint. Ez már piros és a mennyisége meg jóval több. Reggelre át is áztam.

De ezek mellett a köldököm egy ideje szúrkál, és a mellem is hol fáj, hol nem. Mentem volna a héten dokihoz, de egész hetet végig kellett dolgozzam és nem értem oda. Holnap mindenképp megyek, de félek atól, amit mondani fog. Be fog utalni kórházba? Vagy mitől lehet ez?

Annyira félek :(


23/L


2015. ápr. 12. 08:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Nyugodj meg!nem fog beutalni...gxogyszer mellett elofordul kozti verzes.valoszinuleg megvizsgal esetleg ultrahang es nagy valoszinuseggel kutya bajod.9ev gyogyszerszedes es egy szules all mogottem...velem is volt mar ilyen.sot olyan is h nem jott meg gyogyszer mellett.
2015. ápr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

És így, hogy megvan, meg fog vizsgálni? Olyan szégyen érzetem lenne/lesz így.

És köszönöm a gyors válaszod :)

2015. ápr. 12. 08:33
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia.


Szerintem hagyd a gyógyszereket.. vigyázz az egészségedre. Nem tudom mitől szúr a hasad, nyilván nem mondom, hogy ne nézesd meg orvossal. De elképzelhető, hogy a hormonos szeméttel függ össze amit beveszel.


Mégis mit vártál egy gyógyszertől, amikor elkezdted szedni? Van hormonrendszered, amikor ebbe nyúlsz bele, valami előnyt vártál? Hagyd abba.. kockázatos, egészségtelen, ezt be kell tudni látni.

2015. ápr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
nekem is hasonlo tuneteim voltak!! aztan 9 honap mulva megszuletett Jocoka!!! mindennel nagyobb orom volt!:)
2015. ápr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Neked is volt közti vérzésed is és egyből utána meg is jött?

Ha azt mondaná a doki, hogy baba, akkor nem mondom, hogy falnak mennék, öröm lenne itt is, meg áll leesés is :)


Azért kezdtem el a gyógyszert szedni, mert egyenlőre nem szeretnénk kimondottan a baba témára ráállni. Az egyéb védekezések vagy nem teljesen biztonságosak, vagy kényelmetlen.....

Plusz olyan görcseim voltak mindig, amikor megjött, hogy sokszor elhánytam magamat tőle. És erősen is jött meg.

Az orvos azt mondta, hogy ezek a gyógyszerek már annyira alacsony hormontartalmúak, hogy semmit nem árthatnak.

Régebben a lindynette-t szedtem, attól mindig beteg voltam. Minden nyavaját összeszedtem, de az még nagyon régen volt.

2015. ápr. 12. 08:46
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

A gyógyszeripar által kiképzett orvos jó véleménnyel van egy gyógyszerről. Na most ez szép, meg nem meglepő, csak nem is hiteles.


Nyilván én nem szólok bele, de az, hogy egy fog.gátló biztonságos lenne, az teljes csúsztatás. Az a nyugtató szöveg ami nem igaz, de jólesik hallani.


Az erős vérzésre, menstruációs görcsökre azért gyógyszerek előtt ott van a cink kúra, paleo táplálkozás amik sok nőnek segítenek, nem garancia hogy neked is, de ha kipróbálod legalább természetesek.


Esetleg ha találsz taoista gyógytornákat mint a sárkánypalota qigong, többek között az is erre van.


Mi jut még eszembe.. jaa, baba téma. Tudatos családtervezés módszer, akkor férfiak igen jól meg tudják tanulni visszatartani a magömlést, ezt vagy ezeket okosan használva nincs különösebben nagyobb esély a bebabázódásra mint egy esetleg nem jól működő fog.gátló mellett, csak utóbbi módszerek tényleg nem bírnak káros befolyással a női szervezetre.


De ezeket csak férfiként, így az én kis világnézetem és szemléletem tükrében jó tippeknek írtam le, nem beleszólás az életedbe :)

2015. ápr. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Hát 2 évig megszakítással védekeztünk, ugyan gond nem volt, de azért mostmár egy elég fogékony korban vagyok. :)


De igazából én is arra jutottam, hogy hagyom ezt a gyógyszert egy életre. :) Aztán lesz, ami lesz :)

2015. ápr. 12. 08:57
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Szimpatikus a meglátásod. És ha belegondolsz, ha 21-22 évesen nem csúszott be tervezetlenül baba.. nyilván nem kell azt gondolni, hogy akkor nem is lehet egyszer.. de azért mégis eléggé természetes és jó így, szemben a gyógyszerekkel.. én legalábbis abszolút így gondolom.
2015. ápr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazat adok neked, mert igazából, ha most így becsúszna, nyílván maradna, és ha már becsúszik, akkor természetesebb úton csússzon be :)
2015. ápr. 12. 09:28
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Csak nem mindenki van olyan tudatossági szinten, hogy azzal az egészséges, megbízható, különleges emberrel osztja meg az ágyát.. (hú, hogy fogalmazok) akivel egyébként képesek lennének egy gyermeket is felnevelni.
2015. ápr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!