Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha elszakadt a...

Mit csináljak ha elszakadt a septum hymen?

Figyelt kérdés

Sajnos alul septumos vagyok(az a fura izé szűzhárnya ami hurok szerűen ott van). Nekem volt olyanom és az eggyüttlétek során megynyúlt és kilógott.elmentem orvoshoz,mire azt mondta majd elszakad és jobb lesz

Hát nem.. Sikerűlt véletlen elszakítani a multkori együttlét során és most nagyon fáj és érzékeny..orvos nem tud fogadni csak kövi hónapba, de leülni alig tudok mert érzem hogy ott van. Ugy néz ki mint egy vastagabb rövid zsinor szerű bőr és nagyon fáj. Mit csináljak addig? Muszály megvárjam amég rendel a doktor,de ez igy nagyon kellemetlen


2019. jan. 4. 06:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Magánorvoshoz menj a közelben, remélhetőleg van.
2019. jan. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk menj be a legközelebbi nőgyógyászat ahelyett, hogy magándokira vársz?...
2019. jan. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,és adtak ott is időpontot. Épp az amit nem tudokkivárni. Felhívtam magán rendelést, ott is tele van a doktór . Felhívtam mást ,de az megy csak egy héten egyszer rendelt. Aki fogadott azmeg beutalót adott. Aztaz időpontot fogadtam el
2019. jan. 4. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!