Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretkeztem a barátomal de...

Szeretkeztem a barátomal de közbe mestruáltam, de elszakadt a gumi és bennem ment el lehet baj belöle?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, lehet.
2013. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel menstruáltál nem hiszem,de a biztonság kedvéért menj el dokihoz.
2013. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Taoasztalat: Nem.
2013. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sok nő esett már teherbe menzesz alatt ami mint tudjuk elég abszurd de mégis előfordul. Bármikor lehete gy extra peteérés. Kisebb az esélye mint fél időben de esély meg van rá.

ELŐZŐ: Attól hogy Te neked nem lett belőle semmi még nem jelenti azt hogy neki sem lesz. Sokan vannak együtt amikor van peteérés mégsem esik teherbe más meg akkor van amikor elvileg nincs és mégis teherbe esik.

2013. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elkaphatsz valami fertőzést, aminek lehet később iszod meg a levét, ha meddővé válsz...

Arra, hogy teherbeess, kevés az esélye, de én azért iratnék 72órás tablettát.

2013. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem sem lehet baj (legalábbis kicsi az esélye), de h megnyugtasd magad csinálj egy tesztet. a legtöbb már kimutatja akár a 7 napos terhességet is. legalább megnyugszol
2013. jan. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!