Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menstruáció előtti napokon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruáció előtti napokon Pharmatex+ megszakítás?

Figyelt kérdés

Sajnos nem szedhetek fogamzásgátlót, és már nagyon rossz az óvszer. Tudjuk jól, hogy védekezni kell, de azt én is tudom, hogy menstruáció előtti napokban kevésbé termékeny a nő. Arra gondoltam, hogy azokon az "utolsó" napokon Pharmatex készítményt használunk, megszakítással. Ez még csak egy elméleti kérdés, nem kell egyszerre bután szólni.

Köszönöm az értelmes válaszokat.

18.L


2010. júl. 29. 23:14
 1/2 Holdtündér ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy pont a menstruáció előtti napokban vagyunk termékenyek... De már késő van és nem jár az agyam.

Egyébként az úgy jó, egy hónapig én szüneteltettem a bogyót és így védekeztünk.

2010. júl. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Menstruáció előtti napokban nincs termékenység, mert pont h levállik,ha nem termékenyítette meg spermium.

Kb menstruáció előtt 2nappal nem vagy termékeny!

2010. júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!