Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki lehet húzni tampon és...

Ki lehet húzni tampon és betét nélkül 3-4 napot?

Figyelt kérdés

Ez a 3. nap, mára már nem volt...


Sajnos nincs pénzem...


2019. jan. 9. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehet. Kérj kölcsön akkor annyi pénzt, hogy vegyél.

Ugyanis nekem pl. alapból olyan a menzeszem, hogy 6 napig tart, abból van, hogy a 4. nap például szinte semmi nincs, aztán az 5. nap ismét. Szóval egyáltalán nem biztos, hogy teljesen elmúlt a vérzésed.

2019. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Mit lehet kihúzni? Menstruációt betét és tampon nélkül? Ha vérzel akkor nem.. Kell alád rakni valamit, hogy ne vérezz mindent össze. 1170 forintét tudsz venni egészségügyi vattát. Az is jó
2019. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat elírtam. 170 forint a vatta
2019. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nincs más lehetőség és gyors megoldás kell, hajtogass össze wc papírt és tedd a bugyidba. Nem túl higiénikus, de megelőzheted az átázást, amíg tudsz valamit intézni. Mindenképp próbáld megoldani a helyzetet, akár vattával is.
2019. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire erős a vérzés és hogy mivel töltöd a napjaidat. Ha gyenge a vérzés és mondjuk otthon vagy, akkor mész vécére, amikor akarsz, akkor tulajdonképpen... Na de azért az úgy elég kényelmetlen még otthon ülve is. Mikor lesz megint pénzed? És addig mit fogsz enni?

(És internetezni hogyhogy van?...)

2019. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vattát vegyél, vagy tegyél be tiszta rongyot, amit utána kidobsz. Lehet ócska póló darab, vagy bármi.
2019. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Itthon vagyok, nincs munkám...


Mármint a vérzésem erős, tampon fogyott el...


Wc papírt használok, hogy összehajtogatom.

2019. jan. 9. 20:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha régi pólót feldarabolsz betétet formálsz belőle az szerintem tovább bírja, mint a papír. Ki tudod hideg víz-szappannal mosni és újra fel tudod használni.

Ha ilyen helyzet máskor is fennállhat, akkor akár varrhatsz is magadnak pár betétet.


Illetve ha egy kis pénzed összejön, akkor a dm-ben kapható intimkehely, azt úgy használhatod mint a tampont és csak egyszer kell megvenned.

2019. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De ha annyira nincs pénzed, hogy egy adag betétet se tudsz venni, akkor miből élsz most 3-4 napig?
2019. jan. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Elméletileg ki, bár én előbb próbálkoznék valami pamuttal, mint budipapírral :D

Vagy amint lesz pénzed, vegyél intimkelyhet, és akkor olyan 10 évig nem kell a menzeszre költened egy fityinget se.

2019. jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!