Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek hány éves korotokba...

Nektek hány éves korotokba jött meg először? Szerintetek betét vagy tampon jobb?

Figyelt kérdés

2018. dec. 21. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

12 éves koromban jött meg először. Azóta is betétet használok nappal, éjjel tampon a kényelmesebb számomra.

28N

2018. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12. Eleinte betétet használtam, majd tampont; most pedig intimkelyhet.
2018. dec. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Ha betetet hasznalsz, jobban tisztul a huvelyed. :)
2018. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12, és a tampon kényelmesebb. Eleinte viszont betétet használtam, kb. 15 éves koromig.
2018. dec. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

12 éves koromban jött meg először. Tampont pedig 16 évesen használtam először, alapjáraton pedig azóta is inkább betétet használok, csak szükséghelyzetben használok tampont. Nyaralásnál pl vagy az első 1-2 napon amikor erősebb a vérzésem és tudom, hogy nem biztos, hogy lesz időm cserélni akkor mindkettőt használok.

28 vagyok, de mostmár az intimkelyhen is gondolkodom, csak most babát várok, úgyhogy nem annyira aktuális a probléma.

2018. dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
12 éves voltam. Először betétet használtam néhány évig, aztán kipróbáltam a tampont is. Azóta napközben, munkában, ha megyek valahova, akkor tampont használok, éjjel és mikor otthon vagyok, többnyire betétet. Mindkettő jó, mindenkinek más válik be. Tamponnal nyilván szabadabban tudsz mozogni, szinte nem is érzed, hogy megvan épp. De azért kicsit jobban oda kell figyelni a használatakor. A betéttel sincs semmi gond szerintem, ha nem sportolsz, jó méretet használsz, elég gyakran cseréled, akkor az is megbízható.
2018. dec. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Éppen a 11. szülinapom után jött meg először. Mindig is betétet használtam. Kipróbáltam párszor a tampont, de nem tetszett. Szűz lányoknak inkább a betétet ajánlanám, ha csak nem sportolnak, mert például úszni csak tamponnal tudsz.
2018. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11 évesen jött meg,betétet használok,később próbáltam a tampont,de nem kényelmes,maradtam a betétnél
2018. dec. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nekem 11 éves koromban jött meg, azóta is betétet használok. A tampont még nem próbáltam ki, de utána olvastam és a tampon elvileg olyan vegyi anyagokat tartalmaz, ami nem tesz jót ha bekerül a szervezetbe. Szerintem csak akkor használj tampont, ha muszáj. (Pl.: úszás, torna stb.) :)
2019. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
12 évesen.A betét a jobb.
2019. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!