Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segítene az adott...

Valaki segítene az adott problémámon?

Figyelt kérdés

Nos,a lényegre is térnék. Ciszta miatt kaptam Mistral nevű fogamzásgátlót.

Kb 17napot késett a menstruációm,csak barnás,néha véresebb folyásom volt, ma van a második napja,hogy szedem a fogamzásgátlót.A kérdésem az lenne,hogy ugye a fogamzásgátlót akkor kell elkezdeni szedni,ha megjön a vérzés,és én nem tudom,hogy ez,ami nálam most jelentkezett,az vérzés-e,ez nem a megszokott volt,annál jóval csekélyebb volt a mennyiség,szinte pecsételő jellege van. És tovább gondoltam a kérdést,így a 7napos szünetben meg fog jönni nekem? Remélem sikerült érthetően feltennem a kérdést.

Köszönöm,ha segítetek,nagyon aggódok,remélem minden problémám rendeződik...😞



2019. jan. 12. 20:33
 1/3 A kérdező kommentje:

Igazából az nem igazán érdekel,hogyha nem véd rendesen,és más fogamzásgátlást is kell mellette használjunk.


Inkább az a kérdés foglalkoztat,hogy így hogy elkezdtem szedni,a 7 napos szünetben jelentkezni fog a vérzés minden esetben?

2019. jan. 12. 20:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, jelentketmzni fog. Első gyogyszermentes ciklusba lehet csak nagyon minimálisan, és elvileg a 2. hónap körül beáll. Akkortól már tuti nem kell más fogamzásgátló módszer mellé.
2019. jan. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,megnyugtattál!Nagyon megilyedtem,hogy kitoltam magammal,és nem fog jelentkezni a vérzés.
2019. jan. 13. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!