Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segítene az adott...

Valaki segítene az adott problémában? Nagyon lehangolt vagyok, aggódok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18éves lány vagyok.Hónapok óta nem rendszeres a menstruációm pedig 12 éves korom óta rendszeres volt.

Folytonos alhasi fájdalom miatt orvoshoz fordultam,hosszas keresgélés után kiderült,petefészek cisztám van,7db.

Fogamzásgátlót kaptam,amit szednem kellene,de itt kezdődik a probléma.

17napja késik a menstruációm,szexuális életet ugyan élek,de a terhesség teljes eséllyel kizárt.

Ma van a harmadik napja,hogy pecsételő vérzésem van.Első két nap igen kis mennyiségű vér volt jelen,ma reggel már több. Nem tudom,ezt be tudhatom e most rendes mensinek,mert eddigi tapasztalataim szerint ez nem az a mennyiség,ami nálam a megszokott. Elkezdhetem-e a gyógyszer szedését? Jelenleg orvosi válaszra várok.



2019. jan. 10. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, kezdd el szedni a fogamzásgátlót.
2019. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez menstruáció lenne? A ciszta befolyásolhat ilyen komoly szinten,hogy esetleg a mennyisége ennyire csekély?
2019. jan. 10. 21:25
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, a holnapi napot megvárom,ugyanis holnap számíthatok orvosi válaszra.

Aztán megírom mi lett.

2019. jan. 10. 21:26
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez a második nap hogy szedem.

Már épp hogy barnázok,így mi lesz?

Igazából az nem igazán érdekel,hogyha nem véd rendesen,és más fogamzásgátlást is kell mellette használjunk.

Inkább az a kérdés foglalkoztat,hogy így hogy elkezdtem szedni,a 7 napos szünetben jelentkezni fog a vérzés minden esetben?

2019. jan. 12. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jelentkezni fog a megvonásos vérzés a 7 napos szünetben, de nem baj, 7 nap után szedd tovább. Lehet, hogy az első 3 hónapban összevissza fogsz vérezni, de nem kell abbahagyni a szedését. Írj privátban, ha gondolod!
2019. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!