Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6cm utherus mögötti ciszta...

6cm utherus mögötti ciszta normális, hogy fáj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Több, mint 6cm-es cisztát talált a nőgyógyászom a bal oldalon utherus mögött.

Azért nézett meg, mert mondtam, hogy fáj.


A probléma az, hogy emiatt 2 hónapja önállóan nem tudok wc-re menni, illetve kizárólag csak hashajtó segítségével sikerül. Puffadok nagyon és fáj. Most a diéta kicsit segített.

Érzem, hogy ott van.


Holnap megyek CA 125 vérvételre.


A kérdésem: akinek esetleg vilt, vagy hallott róla, mennyi az esélye, hogy magától felszívódik?

Az orvos azt mondta, hogy ez nem fog. Honnan tudja? Volt akinek igen, azt olvastam.


2019. jan. 13. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 5 centis ciszta volt mindkét oldalon a petefészkemen, meg kellett műteni. Persze, a műtét előtti reggel csinált a doki még egyszer egy ultrahangot, de mivel ez már tényleg nagynak számít és fájdalmat is okoz, nem szívódott fel. Jobbulást kívánok neked is!
2019. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Hát, sok jót us olvastam, hogy nagy %-ban jóindulatúak ezek.

Műtét nem hiányzik, de viszont élhetetlen már így.

Párommal sajnos “esti életet” sem tudunk élni, mert sajnos faj.

2019. jan. 13. 11:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, normális, hogy fáj. A ciszták közül kevés az, amelyik rosszindulatú, ne aggódj miatta! Gyakran előfordulnak, csak a legtöbben észre sem veszik, mert nem okoznak gondot a kisebbek és gyorsan felszívódnak.


Jobbulást!

2019. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!