Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intin tölcsér = inkontinencia?

Intin tölcsér = inkontinencia?

Figyelt kérdés
Mikor intim tölcsért használtam többször vizeletvesztést tapasztaltam, amit nem birtam visszatartani. Mikor abbahagytam a tölcsért elmult. Másnak is volt ilyen problemaja?

2019. jan. 15. 05:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nyomja egy kicsit a hólyagom, így hamarabb kell pisilni, és nehezebben is megy, de nem vészes, és inkontinencia még nem fordult elő velem. Lehet érdemesebb más kehelyt választanod, aminek puhább az anyaga, az nem fog nyomni.
2019. jan. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még azt tudom elképzelni, hogy gyengék az izmaid odalent. Intim tornát próbáld ki!
2019. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Én semmi pénzért nemhsználnám az intim tölcsért
2019. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 köszönjük a véleményed, de itt most nem arról van szó, hogy használjuk-e vagy sem, hanem már döntöttünk, csak a mikéntjét vitatjuk meg.
2019. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De érdekel az is ha vki nem akar használni és légyszi indokolja is meg. Köszi.
2019. jan. 18. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!