Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan 6 hónapja nem menstruál...

Lassan 6 hónapja nem menstruálok, lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
10 kg fogytam szeptember környékén és azóta nem jött meg. Előtte rendesen jött nem.is maradt ki. Eddig nem zavart mert hát örültem hogy egy gonddal kevesebb és azt hittem hogy az új súlyomhoz majd hozzászokik a testem és újra megjön de nem. Visszahívni semmiképpen nem akarok de azon kívül lehet megoldás? És mi a következménye ha nem jön meg?
2019. jan. 16. 21:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

60- róla fogytam le előszőr 50 re de híztam 1 kilót meg most karácsonykor is 1 kg-ot így most vagyok 51.6 pontosan. De 53 -tól kezdve nem jött meg.

Enni eszek csak nem cukros okát még szénhidrátokat. Húst zöldséget gyümölcs...

2019. jan. 18. 16:13
 12/13 anonim válasza:
Nem lehet, hogy túl gyorsan fogytad le és tápanyag hiányos lettél? Ez összezavarhatja a hormonrendszered is.
2019. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Na ugyanígy volt velem is. Ez kevés a testednek, plusz igen, nagyon gyorsan fogytál. De nálam nem igazodott hozzá, hogy hozzászokott volna vagy valami egy idő után, hogy most már ennyi leszek. Nem. Onnantól másfél évig nem menstruáltam, mire végül rávettem magam, hogy elmenjek a nőgyógyászhoz.

Meg amég így méricskéled magad, addig tuti nem egészséges ez az egész, szval tuti vannak gondok, amit a szervezeted jelezni próbál.

2019. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!