Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha több mint egy...

Mit tegyek ha több mint egy hónapja menstruálok?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem menstruálni ez a 4. mensim de ilyen nincs, már több mint egy hónapja tart . Mikor kezdődött erősebb volt ( mint mindig ) aztán gyengült onnantól kezdve hol gyengébb hol erősebb volt. És kb egy héttel ezelőtt megint erős lett most ismét gyenge .... Kb 2 hete voltunk orvosnál aki közölte hogy ez ilyenkor előfordul . Elküldött ultrahangra de ott nem láttak semmit azt mondta hogy szedjek e vitamint . Az utóbbi 2 napban nem jött semmi és nagyon megörültem hogy elállt erre most megint kezdődik . Magándokihoz megyünk hétvégén hamarabb sajnos nem tudunk . És már teljesen ki vagyok idegileg is..... Bocsi hogy össze vissza írok csak már a fejem is fáj .És kezdem azt hinni hogy soha nem fog elmúlni.:( Ha valakinek volt ilyen panasza mit kapott rá ? Hogy múlt el ? Légyszi segítsetek !!

A válaszokat előre is köszönöm.


2017. aug. 22. 10:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy hosszú lett. És légyszi ne azt írjátok hogy azonnal orvos mert nemsokára megyünk :(
2017. aug. 22. 10:09
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem nemsoká, hanem MOST! Sürgősségin ellátnak, de ha ki akarsz vérezni, akkor várjatok csak.


Már így is két héttel tovább vártatok, mint normális lett volna, basszus!

2017. aug. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
El fog múlni,ne aggódj.Majd a doki megmondja a tutit.
2017. aug. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, az első néhány ciklusom után. Megjött a menzeszem, de csak három napig tartott, elmúlt, majd egy hét múlva elkezdődött újra, és nem múlott el. Kb. 10 nap után elmentünk a nőgyógyászhoz, felírt rá valami tablettát, amitől elmúlt. Nem emlékszem, hogy mi volt a gyógyszer neve, de utána soha többet nem fordult elő, pedig már 30 éves elmúltam.


Kivérezni nem fogsz tőle, de ha sokáig folytatódik vérszegény leszel. Az orvos majd csinál vele valamit, a hétvégéig már kibírod. Ne stresszelj rajta.

2017. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az első válaszolóhoz nincs mit hozzászólni . Kedves második nagyon köszi a választ megnyugtattál egyébként azt gondolom hogy elverezni nem fogok mert most nem erős de jön .

Kedves 3. Neked is nagyon köszi biztos nem emlékszel a nevére ? És neked is ilyen sokáig húzódott el?

2017. aug. 22. 10:58
 6/15 A kérdező kommentje:
Meg szívesen várok hasonló eseteket és azt hogy hogy gyógyult meg illetve mi baja volt!
2017. aug. 22. 12:45
 7/15 anonim ***** válasza:
Háziorvos is ír fel vérzés csillapítót. Attól, hogy itt nem kerül soha szóba, ez is megoldás lehet rá, még be nem áll a ciklus.
2017. aug. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Rendben köszi ! Egyébként mikor ez kezdődött akkor fölhívtuk a háziorvost hogy mi legyen azt mondta menjünk el nőgyógyászhoz nem fog megvizsgálni. Csak az a baj hogy annyit tudott megmondani hogy ez olyankor előfordul és nem adott rá gyógyszert
2017. aug. 22. 15:11
 9/15 A kérdező kommentje:
És az nem lehet hogy a stressztől jött vissza? Szóval hogy elmúlt két napra de nagyon stresszeltem és emiatt indult meg újra ?
2017. aug. 22. 15:53
 10/15 anonim ***** válasza:
A stressz, mint mindent, ezt is befolyásolhatja. Csak azt nem értem, a háziorvos miért nem ad vérzés csillapítót. Nálam az doki nő írta anno fel és azóta ha túl erős, felírja a háziorvosom is.
2017. aug. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!