Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet égető, viszkető...

Mitől lehet égető, viszkető érzésem?

Figyelt kérdés
December végén wellneselni voltunk a párommal,ekkor kezdődött, hogy az együttlét eleje kellemetlen volt majd ez közben elmúlt. Január elején kellett újból rákszűrésre mennem, ekkor ajánlott a doki vizsgálat nélkül Micovag hüvelykúpot, mert gombás fertőzésre utaltak a tünetek(főleg, hogy wellneselni is voltunk). Elhasználtam mind a 10 darabot, majd a Cyto eredménye P3 lett, de semmit nem tálaltak. Most elhasználtam 3 db Gyno-Pevaryl kúpot, viszont most inkább rosszabb lett a dolog, szex közben folytonos fájdalmam van és vizeléskor is égető, viszkető érzésem lett. A Cyto nem mutatott ki semmiféle gombát vagy fertőzést, csak P3-as lett. Akkor mitől lehetnek még ilyen tüneteim?

2019. jan. 18. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátod ki lett kezelve?
2019. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, a doki mondta, hogy nem találtak fertőzést, nem szükséges.
2019. jan. 18. 19:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a Cyto még az ünnepek előtt lett levéve, tünetmentesen. Tehát mivel akkor sem volt semmiféle fertőzésem, ezért mondta a doki, hogy nem szükséges. Ő inkább hüvelygyulladásra tippelt, de azt mondta először használjam el a Gyno kúpot. Bocsánat mégegyszer, valamiért úgy emlékeztem hogy később lett levéve. :)
2019. jan. 18. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!