Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem találtak fertőzést,...

Ha nem találtak fertőzést, mitől lehet égető, viszkető érzésem?

Figyelt kérdés
Még az ünnepek előtt vetettem le Cyto-t, szokásos féléves kontrol. A két ünnep között wellneselni mentünk a párommal, ekkor kezdődött, hogy az együttlét eleje kicsit kellemetlen volt, de ez közben elmúlt. Ekkor elmentem dokihoz, az eredmény még nem volt meg, de a doki vizsgálat nélkül, első hallásra gombára tippelt, ezért kaptam Micovag 10 darabos hüvelykúpot. Elhasználtam, viszont a tünetek nem szűntek meg. A Cyto ezek után nem mutatott ki semmiféle fertőzést, viszont P3-mas lett. Kaptam Gyno-Pevaryl 3 darabos kúpot, most ezt is elhasználtam, de még mindig vannak tüneteim. A doki azt mondta használjak el mindenképp egy hüvelyflóra helyreállítót majd 3 hónap múlva kontrol. Viszont ha nem múlnak el a tüneteim így sem, mi lehet az oka?

2019. jan. 18. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy vizsgálat nélkül ír fel bármit is egy nőorvos?
2019. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elmondtam a panaszokat és láthatatlanban mondta, hogy valószínű gomba. Gondolom a wellnes miatt is erre gondolt hirtelen, nem tudom miért nem csinált vizsgálatot.
2019. jan. 19. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!