Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El kellene mennem nőgyógyászho...

El kellene mennem nőgyógyászhoz ezzel? Más is tapasztalt már ilyet? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kb két hónapja minden nap mikor kitörlöm a puncim pisilés után, valamennyire a vaginámhoz is odaér a wc-papír, és ahogy felfelé húzom a papírt onnan, látom hogy rengeteg fehér szárazabb valami jön valahonnan, gondolom a vaginámból, minél többször megteszem ezt a mozdulatot a papírral, annál több ilyen dolog kerül felszínre, de a papír éparad, tehát kizártam azt a lehetőséget hogy egy kis része ott maradt volna és összesodródik. Kinézetét ahhoz tudnám hasonlítani mint mikor kiradírozok valamit és a radírmaradványok ott maradnak a papíron összesodródva, csak ez fehér és el lehet őket kenni!! Egyre több mennyiség van belőle és már nagyon kellemetlen, ma már megijedtem annyi volt.. mindig halogattam a nőgyógyászt, először elvileg regisztrálnom kéne ott valahogy, és kb csak két hónap múlva kapnék időpontot sima vizsgálatra, de ezt nem tudom hogyan mondjam el nőgyógyásznak hogy ez miatt előbbi időpontot szeretnék mert egyre rosszabbodik. Szexuális életet ez miatt nem éltem 2-2.5 hónapja, kellemetlen a szaga is és félnék hogy ez a sok akármi feldörzsölődne és nem egy esztétikus látvány. Viszont viszketést vagy bármilyen kellemetlen érzést nem szokott okozni, egyedül ma viszketett de nem biztos hogy ez miatt. A válaszokaz előre is köszönöm, már régóta keresgélek neten de fogalmam sincs mi ez. Valakinek van ötlete?

#szag #nemi betegség #vagina #Furcsa váladék
2019. jan. 20. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Minél hamarabb menj orvoshoz, ne halogasd, fertőzésed van. Mondd vagy írd meg, hogy akut tüneteid vannak, nem csak szűrésre szeretnél menni.
2019. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem hinném,hogy annyi időt kell várni, de ha igen, menj el a sürgősségire, onnan majd átküldenek, vagy menj magánrendelésre.

Ennyi ideig nem lett volna szabad hagynod ezt az állapotot.

Mindenképpen orvos kell,hogy lásson,kezeljen, itt senki nem tud diagnosztizálni, csak tippelget.

2019. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, nem fogom halogatni mar, szerdan raerek es elmegyek mindenkepp es szolok hogy akut problemaim vannak, ahogy az elso valaszolo irta, remelem mihamarabb meg tudnak vizsgalni es kapok ra valamit..
2019. jan. 20. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:

#2

NE menjen sürgősségire!!!! Erről beszélnek az ott dolgozók,nem erre való! Aztán meg mindenki szid mindenkit,hogy milyen lassú meg sz.a.r és ilyenek lopják ott az időt.... aztán ne csodálkozzunk!!!

2019. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Betadin-kúra. Ha nem válik be Canesten kombi.
2020. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!