Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek milyen vizsgálatot...

Nektek milyen vizsgálatot végeztek tabletta felírásakor?

Figyelt kérdés
Mindenkitől mást hallok.. Én vérképet mindenképpen viszek magammal és vizeletvizsgálatot is. Ezen kívül csak általános kérdéseket tesz fel, illetve ismerteti a tablettával kapcsolatos dolgokat?

2019. jan. 24. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen tabletta? Fogamzásgátló? Tőlem csak vérképet kértek meg se vizsgáltak.
2019. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Max.A szokásos nőgyógy vizsgálat.Semmi mást.Pedig kéne vérkép is, pláne, ha az első tablettát írja fel.Nem hasraütésre kéne felírni valamit.
2019. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igenigen, arra gondolok tabi alatt(:
2019. jan. 24. 16:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos először csak úgy random felírták bármiféle kérdés és vizsgálat nélkül, ez állami "ellátás" volt. A recept (roxanelle fogamzásgátló) ment a kukába. Másnap elmentem magánorvoshoz ő elvégezte a szokásos vizsgálatokat, vett le kenetet a rákszűrésre, feltett néhány kérdést, majd felírt egy másik fogamzásgátlót (Mirabella) . :)


21/N

2019. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Egészséges nő esetén a rákszűrésen és normál nőgyógyászati vizsgálaton kívül nem szükséges semmi.

Az pedig egy baromság, hogy egy vérképből vagy akár bármiféle más vizsgálatból az orvos megállapítja, hogy neked majd melyik tabletta lesz jó...

Ilyen nincs. Az orvosnak azt kell eldöntenie, hogy szedhetsz-e kombinált tablettát vagy sem. Utána meg felír egyet, ami vagy bejön, vagy nem. Ha igen, akkor örülsz, ha nem, akkor íratsz másikat. Semmilyen vizsgálat nem fogja neked előre megmondani, hogy az xy tablettától fog-e fájni a fejed, le fog-e csökkenni a libidód vagy feszülni fog-e a melled.

2019. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
persze csak gondolom a komolyabb gondokat ki kell szűrniük vele(:
2019. jan. 24. 20:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Példàul a trombozisra valo hajlamot.
2019. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5: Ezt te minden kérdés alá leírod? :D


Kérdező nekem a rákszűrésen kívül semmilyen vizsgálat nem volt. Megkérdezte volt-e a családban trombózis, majd felírt egy receptet. Szerencsére nincs gondom vele. Több mint 2 éve szedem.

2019. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd lesz, 15-20 év múlva...
2019. febr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!