Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek változókorban 32 és...

Lehetek változókorban 32 és fél évesen?

Figyelt kérdés

Említettem anyámnak hogy melegem van, olyan fura érzés, meg belülről mintha túl meleg lennék, hasonló a belső lázhoz. Június elején leszek még csak 33 éves, lehetséges a változókor? Nyilván van valamiféle hormonzavarom, mert depis is vagyok, meg még ffivel sem voltam soha, ez biztos van valami kihatással a szervezetre vagy

a hormonokra, mit tudom én. Egyébként anyám mindig is öregített engem. Teljesen úgy beszél, mint aki féltékeny rám, abban az értelemben, hogy olyat mond mindíg hogy pl őt akarta mindenki mikor fiatal volt, meg hogy ő sokkal szebb volt, - hát kissé ez túlzás egyébként, de mindegy- Meg régebben vettem színes trikót, annyira irigylette azokat a szar trikókat tőlem. Más anya örült volna hogy dolgoztam, és végre vettem pár fiatalos cuccot magamra, nem, ő ellenkezőleg. Azt mondta h ilyenekre pocsékolom a pénzt, meg irigykedett, meg minden. Hogy megnyugtassam valamennyire adtam neki egy-két trikót, piros volt, feliratos, egyből azonnal magára is húzta. Most meg azt mondja változókorba vagyok biztosan. Én meg mondtam most is neki, hogy mindig öregít, meg hogy igen, már még a menzeszem sem fog megjönni már, ne aggódjon. Ez nagyon beteges szerintem.


2019. jan. 25. 12:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez annyira undorító, és gonosz, hogy azt kívánja hogy máris változókorban legyek.
2019. jan. 25. 12:20
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ugye 32 évesen nem anyáddal laksz?
2019. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
# 2/ Látom kiszűrted magadnak a lényeget, meg a tanulságot, de a kérdés nem épp ez volt. Igen, anyámmal lakok, nyilván nyomós okom van rá, de ezt hagyjuk, bár igaz hogy én hoztam fel a témát de hagyjuk. De igazából gondolj amit akarsz, mindenki maga tudja a maga nyomorát és baját. Egyébként meg ismerek sok pasit, akik az anyjukkal laknak jóval harminc felett, ráadásul olyan is van aki nálam magasabb iskolázottságú, mégis az anyjával lakik. Nem én vagyok az egyetlen jelenség. Gyerek korom óta bántalmazott vagyok, mégis mit akarsz felróni nekem?
2019. jan. 25. 13:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, de valójában lehetsz. Érdemes talán a problémáddal a háziorvosodhoz fordulni, hátha tud javasolni valamit.
2019. jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!