Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Escapelle. Lehet aggodalomra...

Escapelle. Lehet aggodalomra okom, hogy valami balul sult el vagy csak a stressz vagy vmi mas all a hatterben?

Figyelt kérdés
A velemenyetekre lennek kivancsi. Dec.9. -en hajnalban egyutt voltam a baratommal, de nem vedekeztunk. Masnap elmentem orvoshoz es felirattam egy esemeny utanit es kb del korul be is vettem.6-7 nappal kesobb megjott teljesen normalisan, igaz kesobbre vartam aztan januar 7. -en is. Most viszont egy hete faj az alhasam meg a derekam, tesztet csinaltam ami negativ lett.

2019. jan. 27. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy terhes
2019. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tleg bevetted, nem vagy terhes. Abban a gyógyszerben annyi hormon van, ami egy lónak is elég lenne. Megbolygatta a hormonrendszeredet, emiatt is lehet fájdalmad. El fog múlni. Ha mégse, akkor menj dokihoz.
2019. jan. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Mondanám,hogy megérdemelnéd a terhességet,de ennyi ésszel jobb ha nem szaporodsz.Szerencse,hogy negatív a teszt.
2019. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem azokat az embereket, akik szándékosan nem védekeznek, mert úgyis létezik esemény utáni tabletta. Ez nem erre való! Akár egy fél évre is összezavarhatja a hormonokat, csak nagyon indokolt esetben szabad bevenni (például ha kiszakad a gumi). A saját szervezeteddel cseszel ki. Egyébként nyilván nem vagy terhes, csak dolgozik a szervezetedben az 1,5 hónapja bevett lórugásnyi adag hormon.
2019. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Én meg az ítélkezõket nem értem. Nem védekezett. Ok. Ez felelõtlen dolog, de volt annyi esze, hogy elment és íratott fel esemény utánit. Ami nem jó dolog, de megoldás a nem kívánt terhességre. Feltett egy kérdést, erre egyesek nekiállnak észt osztani. Esküszöm ennyi frusztrált, megkeseredett, más baján tapsikoló embert én még nem láttam egy rakáson. Szomorú ami ezen az oldalon megy.
2019. jan. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!