Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is tapasztalt menstruáció...

Más is tapasztalt menstruáció előtt / alatt ilyen durva dührohamokat? (Nem kamu, egész éjjel kerestem, de nem találtam erre vonatozva semmit. )

Figyelt kérdés
Szóval, bár nálam nagy sírások és hisztik nem fordulnak elő ilyenkor, vannak ellenben rettenetes dührohamok. El se tudnak vonulni tőlem, mert ha a félelmüket látom, akkor azért is leordítom őket brutálisan alpári szavakkal. Kifejezetten sértő és bántó vagyok ilyenkor, ha pedig vitatkozni mernek velem, akkor a lakásban is komoly kárt teszek dühömben. Esett már áldozatul a karácsonyfa is így, tegnap pedig egy ajtót rúgdostam izomból. Korábban még rosszabb volt, akkor páromra még kezet is emeltem, ez mára abbamaradt, mert jártam autogén tréningre, de sajnos csak eddig tudtam haladni. A legkisebb apróság is ki tudja ezt ilyenkor váltani nálam, pl. valaki rossz helyre ül le, nem válaszol elég hamar, más tervei vannak, mint nekem, stb. Utána persze próbálom elviccelni a dolgot, de az ugye nem működik... Nem vagyok idegbeteg alapból, de ezekben a napokban mintha megszállna valami...

2019. jan. 29. 02:47
 1/5 A kérdező kommentje:
*Nyilván a környezetemre értettem, ők nem tudnak ilyenkor meglógni.
2019. jan. 29. 02:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem azért ennyire nem durva, de ha begurulok, akkor már nem érdekel semminek az épsége (azért embert nem bántanék). Ajtó- és fiókcsapkodás és társai. Múltkor a melltartó pántom nem akart a vállamon maradni, folyton lecsúszott, idegességemben széttéptem, úgy, hogy rajtam volt. Ma reggel csak az orrom viszketett végig, nem haladtam semmivel a folytonos orrfújkálás miatt, végül úgy megdörgöltem mérgemben, hogy fájt.

Nekem csak menstruáció előtt van ilyen, megjön, mintha kicseréltek volna egy nap alatt, minden szép és jó. De ez csak egy nap van, másnaptól már megint megzuhanok, de legalább nem vagyok már annyira ideges.

2019. jan. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, mostanában én is nagyon dühös vagyok mindenre, és tudom hogy maga az indok hülyeség.


Csak a borzasztó óvatos személyiségem mellé még szorongási problémák is társulnak, így ezeket nem adom ki magamból, hanem magamba fojtom.

2019. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is menzesz előtt szokott dühvel kapcsolatos problémám lenni, amint megjön, megnyugszom, és mi den szép és jó lesz. De előtte van, hogy egédz nap szét tudnék robbanni a belső feszültségtől, ökölve kell rengetegszer szorítanom a kezem, mert azt érzem, még egy szó, és leordítom a másikat, vagy szétverek valamit.
2019. febr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
uh én most pont így vagyok....
2019. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!