Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El szeretnék menni nőgyógyászh...

El szeretnék menni nőgyógyászhoz. De mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Észrevettem pár fura dolgot magamon. El szeretnék menni nőgyógyászhoz, viszont anyukámnak nem merem elmondani. Ajánlatos elmondani és vele, menni, vagy elmehetek egyedül is? Ha elmehetek milyen papírokat kell magammal vinnem. Tizennégy éves lány vagyok. És ha már itt tartunk ti hány évesen mentetek el nőgyógyászhoz először?

Normális válaszokat kérek. Előre is köszi



2019. febr. 2. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel anonim oldal azt is ide írhatod hogy mi a bajod, hátha tudnak segíteni többen.
2019. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyedül is elmehetsz. Én sem szóltam róla anyámnak, hogy voltam, bár akkor már 18 voltam.
2019. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mered elmondani? Biztos, hogy csak segíteni fog neked, tanácsokkal is, tapasztalatával is. Rosszat biztosan nem akar neked, csak jót!
2019. febr. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tapasztaltam csomókat mindkét mellemben. Egyszer tettem már fel ilyen kérdést, mondták hogy ilyen korban valószínűleg még nem lehet rák. Valószínűleg a tejmirigyek.+ a nemi szervemen a csikló felett lévő kis részen aminek íve van abban a kanyarulatban tele van ilyen pattanásszerű dolgokkal. Ha kinyomom ami benne van ilyen lágy, kenhető anyagú, viszont eléggé büdi. Ez után is olvastam, sokaknál láttam hogy faggyúmirigyek. Viszont meg szeretnék bizonyosodni a dolgokról hogy minden oké. Szűz vagyok tehát nemi úton terjedő betegség nem lehet.
2019. febr. 3. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!