Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet szülő nélkül nőgyógyászh...

Lehet szülő nélkül nőgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés

Hány éves kortól lehet menni, és, ha ír valami receptet, hány éves kortól adhatja a kezembe? Vagy ez kortól független?

Illetve, ha megvizsgál, akkor családtagokat nem von bele? Elmondhatja az orvos, hogy mi van a testemmel, ha a szüleim megkérdezik?


2018. aug. 29. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

16 evesen szerintem mar siman mehetsz egyedul.

Ot is koti az orvosi titoktartas. A diagnozist neked mondja el

2018. aug. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ez kor és orvosfüggő. Dokihoz megetsz egyedül ha elmúltál 14, a szülőt csak annyira tájékoztatja, ammenyire muszáj, vagyis ha terhes vagy, műtétre szoruló problémád van, azt nyilván felvázolja, de köti a titoktartás. Receptet ha pl fertőzésről van szó simán odaadja, a fogamzásgátlóval (gondolom erre gondoltál) sem szoktak kötekedni, nekem lazán a kezembe nyomták 15 évesen...(megjegyzem nem kértem, hanem az sztks orvos szerint ez volt a megoldás). Egyébként ne vidd magaddal anyukád, a vizsgálóba úgy sem mehetne be, ha az orvos akar neki mondani valamit, úgyis behívja, de kötve hiszem.
2018. aug. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan hülyeséget írtok, hogy a nem mehet be. Olyan nincs, csak ha a beteg nem akarja.
2018. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!