Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciszta állhat a háttérben?

Ciszta állhat a háttérben?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az alábbi a történetem.

2016 elején kezdtem fogamzásgátló tablettát szedni, amelyet 2 évig (tehát tavaly év elejéig) rendszeresen szedtem. Előtte is, alatta is pontos volt mindig a menstruációm.

Utána úgy alakult, hogy abbahagytam, mert szétmentünk az akkori párommal, ha volt valami, óvszerrel védekeztem. Egy pár hónapja a menstruáció előtt és alatt fáj a derekam és a menzeszem is lerövidült (ez az utóbbi 2 hónapban tűnt fel csak igazán, hogy kb. 3 nap alatt le is ment az egyébként 5-6 napos menzeszem), ekkor még arra gyanakodtam, hogy lehet, hogy a fog.gátló "állította be" így. Most január 6-án jött meg utoljára, akkor is rövid, de rendes vérzésem volt. Utána volt egy kis para, szexuális ügyben, de azóta megjött még egyszer, ugyanúgy gyengén, igaz, előbb, 2 nappal a vártnál. Terhességet nagy valószínűséggel kizárom (de azért holnap tesztelek egyet). Viszont most is érzem, hogy fájdogál a derekam, pedig se peteérés, se PMS nem állhatna a háttérben. 18-án megyek nőgyógyászhoz, természetesen akkor majd elmondom neki mindezt, de kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok erről.


2019. febr. 2. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
igen!
2019. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

*ugyanúgy erősen, akartam írni, tehát első nap normál, második nap erős, harmadik nap gyengébben, negyedik nap semmi. Ez most volt a héten.

Hát remek, nem gondoltam, hogy nekem bármikor is lesz ilyen problémám :(

2019. febr. 2. 19:53
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma teszteltem, egyértelműen negatív, nem is volt efelől kétségem. Egyre jobban be vagyok parázva, össze-vissza olvasok mindent és alig várom a 18-át :(

Valaki esetleg tapasztalt hasonlókat?

Hozzátenném, hogy az utóbbi 1 évben híztam is, nem olyan nagyon sokat, de látványos, mert nem voltam egy vastag ember soha. Fel is vagyok puffadva kicsit, pedig alig ettem ma.

2019. febr. 3. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!