Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Állhat terhesség a háttérben,...

Állhat terhesség a háttérben, vagy lehet esetleg ciszta?

Figyelt kérdés

Szép napot!

Van egy lassan 3 éves kislányom, 2 évig szedtem fogamzásgátlót, 5 hónapja hagytam abba, és 3. hónapja napra pontosan megjött mindig. Nekem a kislányom előtt is nagyon pontos volt a menstruációm. E hónap 21.-én kellett volna megjönnie, de nem jött meg, és eddig semmi jelét nem mutatja hogy megfog.. ma reggel csináltam egy tesztet, igaz nem első vizeletből, de teljesen negatív lett. Peteérés előtt voltunk együtt a férjemmel 3-4 nappal, a ciklus.hu ezt már "kritikus" napnak hívta. Ebből már terhesség nem igazán lehet ugye? Hiszen a kislányomat a nemvárt reggelén már erősen kimutatta. Mit gondoltok?


Köszönöm!


2017. jún. 23. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek akkor lehet terhesség. Nem csak 1 napig sikerülhet a hónapban. És biztosan tudod, hogy mikor vagy termékeny? Mert ha csak egy program kiszámolja, az nem biztos, hogy igazat mond.
2017. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszod! Nem védekeztünk! Ovu tesztet is csináltam, és akkor volt peteérésem, igen. Illetve a peteérés tünetei is stimmeltek nálam. Sajnos jó pár éve volt olyan eset hogy a napra pontos mensim 2 hetet is késett. Akkor sajnos ciszta volt.

2017. jún. 23. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!