Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pajzsmirigy alulmukodes...

Pajzsmirigy alulmukodes mellett, kinek mi vált be fogyás tekintetében? Elegge el vagyok keseredve, sportolok heti 3x es igyekszem odafigyelni az etkezesemre.

Figyelt kérdés
2019. febr. 3. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Lifetiltes csoportokban sok nő küzd ilyen problémával, mégis sikeres a fogyásuk, nézz utána!
2019. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A lifetilt nem mindenkinek válik be,max.a pénztárcád lesz vékonyabb.Nővérem is pajzsmirizs alulműködéssel küzd,próbálta a lifetilt marhaságot is,nem fogyott vele egy dekát sem,ahogy más diétával sem.


Neki a helyesen beállított gyógyszerek segítettek.

2019. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, pár éve még a lifetilt elején amikor kiadták ingyen az étrendet, akkor próbáltam, mindenféle kiegészítő nélkül. Letrox 75öt szedek. A diéta hatott, de egyéb okok miatt abbahagytam, azóta nem fogytam semmit, pedig még most is van túlsúlyom. Nem feltétlenül kell mindent megvenni, amit kínálnak, de eldöntheted mi az, ami az anyagi helyzetedhez megfelelő!
2019. febr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Be kellene állítani nálad a hormonokat.
2019. febr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!