Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan zajlik a nőgyógyászati...

Hogyan zajlik a nőgyógyászati vizsgálat? Be kell jelentkezni?

Figyelt kérdés

Most először mennék nőgyógyászatra, Debrecenbe.Klinikára menjek vagy a Kenézbe? Bemegyek a kórházba, és csak elmegyek a nőgyógyászati részre? Vagy jelezni kell ott benn vhol, hogy jöttem? (Nagyon rég voltam kórházban már nem tudom hogy mennek ezek a dolgok.)és mi az a hüvelyi ultrahang? Olyat is csinálnak?:S

Előtte ti leborotváltátok, vagy elég ha rövidebb? Úgy félek, nem vagyok felkészülve rá, de fájdogál a hasam:S

Köszönöm a válaszokat!


2010. jún. 30. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


ne borotválkozz, ha szeretnéd, vágd rövidebbre

egy bővebb szoknyába menj, azt nem kell levenni...én a cipőmet zoknira szoktam cserélni, úgy kényelmesebben érzem magam

2010. jún. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ne szőrtelenítsen? Orvosilag semmi kifogás ellene.
2010. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a borotválkozás ellen erős nőgyógyászati kifogások vannak, a dokit meg a szőr nem zavarja ;)
2010. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor sorold kérlek:) Lehet gyantázni is, kisebb az esély a szemölcsre:)
2010. júl. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az orvosok szerint nem egészséges a szőrtelenítés. Hogy miért?

Mert a szőr véd. A szőrszálak között szabadon járkálhat a levegő. Míg ha leborotválod, és szoros fehérneműt húzol, akkor nem tud "lélegezni" a bőröd, és hajlamosabb leszel gombás fertőzésekre.

2010. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

+ a borotva mikrosérüléseket okoz és fertőződhetsz

+ a borotvahab bepiszkál a hüvelyflórába

+ jobban csúszkál a bugyid előre, hátra - Coli baktérium ;)

2010. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tehát marad az epillálás:)


Vannak népek, vallások, ahol mindenki szőrtelenít (pl muszlimok)meg kéne nézni egy statisztikát, hogy hol több a fertőzés.

A szőrön is rengeteg kórokozó meg tud bújni, nem véletlenül szőrtelenítik a gátat szülés előtt például.

De mindezektől eltekintve a szőrtelenített punci sokkal esztétikusabb.:)

2010. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szépen vitatkoznak itt a kedves válaszolók a szőrtelenítésen. Teljesen nem tudom leszőrteleníteni szóval lehet marad a kicsi. Gyantázni ááááhh már fáj is a gondolatól.

Többi kérdésemre is válaszolnátok?Pl. hogy előtte kell e a recepción vagy vhol szólni hogy ide és ide jöttem?

Köszönöm a válaszokat!

2010. júl. 1. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!