Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj, osszefugghet...

Mi lehet a baj, osszefugghet a havimmal?

Figyelt kérdés

Ma menstrualok otodik napja, 7-8 napig szokott tartani szoval van meg par nap vissza. Ma egesz delelott hanyingerem volt, aztan delutantol csak random idokozonkent tort ram. Nem is ettem semmit, csak nehany oraja egy Milky Wayt es arra is morgott. Ezen felul neheznek erzem az egesz hastajekom, foleg a koldokom korul.

Tegnap nem ettem sokat napkozben, este picit belehuztam es nagyon jol laktam, de nem a rosszullet hataraig, szoval nem ertem honnan jott ez az egesz napos rosszullet a semmibol. Lehet koze a havimhoz, vagy valakinek van otlete mi lehet ez? Forduljak orvoshoz?


2019. febr. 4. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel igazan felesleges orvoshoz menni. Semmi bajod, tok altalanos dolog , hogy az embernek nincs epp etvagya. Van, amikor egesz napos nem eves utan mar az evestol is „ rossz“.
2019. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Összefügghet a haviddal,persze. Nekem a mai napig szokott néha olyan tüneteket produkálni,amiken meglepődöm mert újak :D :(

Szerintem várj 1-2 napot,ha nem változik vagy rosszabbodik,akkor azért nem árt egy orvos. De lehet holnapra már semmi bajod nem lesz.

2019. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A hanyinger elmult de az etvagytalansag meg a nehezseg-erzet maradt...remelem elmulik. Koszi a valaszokat.
2019. febr. 5. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!